PKO Fintech logoPKO logo
en

O Let’s Fintech

Let’s Fintech with PKO Bank Polski! to platforma rozwoju innowacji największego banku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W jej ramach bank nawiązuje partnerstwa biznesowe ze startupami, gotowymi do przeprowadzenia pilotaży wewnętrznych i produkcyjnych oraz wyskalowania swojego biznesu.

Let’s Fintech łączy wiele działań związanych ze środowiskiem startupowym: nie tylko współpracę biznesową, ale również dedykowaną infrastrukturę R&D oraz fundusz CVC. Dzięki temu możemy oferować startupom pełen wachlarz współpracy, umożliwiający rozwój i wzrost firmy.

Let’s Fintech with PKO BANK POLSKI!

Współpraca biznesowa ze startupami
Infrastruktura R&D
Fundusz CVC
Współpraca z ekosystemem zewnętrznym

Współpracuj z Nami!

Nabór startupów prowadzimy w trybie ciągłym, a model współpracy z bankiem może zakładać: 1) pilotaż rozwiązania - Proof of Concept (PoC), 2) wdrożenie komercyjne i 3) inwestycję kapitałową.
Chcesz współpracować z nami biznesowo?
Aplikuj!
Jesteś zainteresowany inwestycją?
Napisz do nas
500+zgłoszeń do programu
10prowadzonych pilotaży
12wdrożonych rozwiązań startupów

PKO Bank Polski angażuje się we współpracę ze startupami od prawie 5 lat. W tym czasie, wspólnie ze startupami przeprowadziliśmy największe wdrożenie technologii blockchain w Europie, rozwinęliśmy naszą otwartą bankowość i zbudowaliśmy ofertę usług dodanych dla klientów MŚP. W ramach Let’s Fintech każdy, zgłaszający się do nas zespół traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do specyfiki danego rozwiązania, co pozwala nam optymalizować proces współpracy. Dodatkowo działamy proaktywnie i angażujemy się w różne inicjatywy wspierające ekosystem innowacji - jedną z nich jest raport Startup the Bank.

Grzegorz Pawlicki Dyrektor Biura Innowacji, PKO Bank Polski

Nasze wyróżnienia

Zespół Let’s Fintech

Jeśli zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę, nasz zespół będzie Twoim przewodnikiem po banku. Pomożemy Ci znaleźć właściciela biznesowego, który docelowo wdroży Twoje rozwiązanie, stworzymy dedykowany zespół projektowy, a jeśli szukasz finansowania, nasz zespół CVC przeanalizuje Twój startup w zakresie inwestycji.

Jako Let’s Fintech łączymy kompetencje biznesowe i technologiczne – są wśród nas doświadczeni bankowcy, eksperci IT, weterani konsultingu i startupowcy. Dzięki temu szukając zastosowania w banku spojrzymy na Twoje rozwiązanie szeroko i zaangażujemy w projekt najlepszych ekspertów wewnętrznych, którzy pomagają nam wprowadzać innowacje we wszystkich obszarach grupy kapitałowej PKO.